Darnus gyvenimas Klaipėdos centre

Išskirtinė teritorija

Parko pakrantė įsikūrusi ne tik vienoje vaizdingiausių teritorijų, bet ir turi gilias istorines šaknis, siekiančias XVI amžių. Parke augantys augalai – tai buvusių dvarų parkų likučiai.

Malūno parko infrastruktūra pradėta kurti XX amžiaus viduryje, o nuo 2019 metų parkas pilnai atnaujinamas. Čia įrengtas pontoninis pėsčiųjų tiltas per tvenkinį, sujungiantis abu krantus ir leidžiantis pamatyti visą tvenkinio grožį iš arčiau. Atnaujinti dviračių ir pėsčiųjų takai, sutvarkytos pakrantės, pastatyti liepteliai, naujai įrengtos vaikų žaidimų ir poilsio aikštelės. Todėl išsirinkę būstą Parko pakrantės projekte, galite mėgautis ir Malūno parko privalumais.

Gamtos atokvėpis ir miesto gyvenimas - pasiekiami ranka

Parko pakrantės butai išsiskiria ir tuo, kad yra strategiškai patogioje vietoje susisiekimui visame Klaipėdos mieste.

Senamiestyje vykstančius renginius, parodas ir koncertus pasieksite mažiau nei per 15 min. pėsčiomis. Pagrindiniai restoranai, kavinės ir barai taip pat įsikūrę senamiestyje, tad nėra kur skubėti, kai namai čia pat.
Palydėti saulės prie jūros iš savo naujų namų Parko pakrantėje nuvyksite vos per 12 min. automobiliu. Todėl galite išlikti spontaniški, tam nereikės ilgo pasiruošimo.
Išsirinkite savo būstą Parko pakrantėje ir tuo patys įsitikinsite!

Išsirinkite butą

Svajonių butai, sukurti pagal Jūsų poreikius

1 – 4 kambarių butai
Vitrininiai langai
Balkonai ar terasos kiekviename bute
Grindinis šildymas
Automobilių parkavimo aikštelė
Kokybiška klinkerio apdaila

Vieta
mieste

Mokyklos g. 18A, Klaipėda

Parko Pakrantės kvartalas plėtojamas itin patogioje vietoje, kurioje visi miesto privalumai tarsi ranka pasiekiami. Kavines, restoranus, maisto prekių parduotuves bei kitus kultūrinius miesto traukos centrus pasieksite vos per keletą minučių pėstute, o keliaudami su dviračiu ar paspirtuku – dar greičiau.

Atidaryti Google žemėlapyje

Sekite projekto eigą

Užsisakykite Parko Pakrantės naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas.

Naujienlaiškis sėkmingai užsakytas

Sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, kaip aprašyta Privatumo politikoje, su kuria susipažinau. Sutikimą galėsiu visada atšaukti.
© 2022 Parko pakrantė. Visos teisės saugomos. Sukurta Go4 Studio